CENTURY 21 AŠ Haus ponúka - Predaj zrekonštruovaného 3 izb. RD - Nová Dedinka
Ponúkame na predaj 3 izb. prízemný RD v Novej Dedinke, vzdialenej 15 minút autom od nákupného centra Avion v Bratislave. ZP 114 m2, ÚP 114 m2, pozemok 541 m2. V roku 2008 tu prebehla úplná rekonštrukcia – nová a zateplená strecha, plastové okná, drevené parkety, dlažba, sanita v kúpeľni a WC, kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi, kondenzačný kotol so zásobníkom na vodu (Buderus zostava) a predpríprava na alarm. Izby sú nepriechodné. V obývacej izbe sú francúzske okná cez celú miestnosť, v stene je zabudovaný komín (príprava na krb). Z obývacej izby sa vchádza na loggiu, z ktorej je aj priamy vstup do záhrady. RD je celý podpivničený. Nachádza sa tu garáž, kotolňa, práčovňa, sklad plynomeru a vodáreň. Na pozemku je studňa. Mesačné náklady 130 eur. Predaj RD po dohode s majiteľom aj so zariadením a vybavením.
132.000,00
EUR/celkom
Kraj:Bratislavský
Okres:Senec
Obec:Nová Dedinka
Ulica:Nová Dedinka
Parametre nehnuteľnosti
Druh objektu:tehlová
Stav objektu:veľmi dobrý
Poloha objektu:radový
Typ domu:prízemný
Celková podlahová plocha:114 m2
Celková plocha:114 m2
Plocha parcely:541 m2
Zastavaná plocha:114 m2
Úžitková plocha:114 m2
Kontaktujte nás
|
Kvetoslava Bučeková 0917 632 494 0911 147 090 kvetoslava.bucekova@century21.sk | ![]() Vytlačiť ponuku |
Mapa
K dnešnému dňu máme v ponuke 179 nehnuteľností. Každým dňom ich počet rastie a cena nehnuteľností každým dňom klesá, preto sa Vám oplatí naše stránky pravidelne navštevovať.
Klientom pri kúpe pozemku ponúkame možnosť výstavby ich vysnívané domu podľa ich želania aj s vybavením stavebného povolenia.
Pre našich klientov sme pripavili novú webovskú stránku pre ľahší, pohodlnejší,rýchlejší a prehľadnejší prístup k hľadaným informáciám k vysnenému bývaniu či investovaniu.

